Arifi takim me këshilltarin politik të ambasadës së SHBA-së: Diskutohet edhe plani 7 pikësh
Lokale

Arifi takim me këshilltarin politik të ambasadës së SHBA-së: Diskutohet edhe plani 7 pikësh

18.May.2021 13:41
0

Kryetari i komunës së Bujanocit, Nagip Arifi ka pritur në zyrën e tij këshilltarin politik të Ambasadës së SHBA-së në Beograd, Thomas Lee.

Ai ka shkruar në Facebook se ka folur për ngecjen e planit 7 pikësh.

Postimi në Facebook nga Nagip Arifi: 

Sot prita këshilltarin politik të Ambasadës së SHBA-së në Beograd z.Thomas Lee. Gjatë takimit biseduam për situatën politike dhe të sigurisë, ngecjen e implementimit të planit 7 pikësh, si dhe çështjen e pasivizimit të adresave të shqiptarëve.

Nga z.Lee sigurova përkrahjen që bashkëpunimi për tema të rëndësishme do të vazhdojë edhe në të ardhmen.

Përfaqësues të Ambasadës së SHBA-së në Beograd, takohen me kryetaren e Preshevës
Kurti: Me Vuçiqin do të diskutojmë për kapitullin e ri të dialogut (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration