Tensione në Kuvendin e Preshevës: Shqiprim Arifi fyen, shkul mikrofonin dhe hedh ujë (video)
Lokale

Tensione në Kuvendin e Preshevës: Shqiprim Arifi fyen, shkul mikrofonin dhe hedh ujë (video)

17.Sep.2021 07:56
0

Seanca e Kuvendit Komunal të Preshevës është zhvilluar nën tensione dhe këshilltarët komunalë që nga fillimi e kishin devijuar debatin duke folur për tema jashtë rendit të ditës. 

Kryetari i Alternativës për Ndryshim, Shqiprim Arifi, gjatë diskutimeve të tij ishte mjaft i ashpër ndaj oponentëve politik.

Ndërsa në fund të seancës doli para Kryesisë së Kuvendit ku fillimisht shkuli mikrofonin e më pas gjuajti me ujë dhe ia grisi dokumentet kryetarit të Kuvendit, Sami Salihut.

VIDEO

 

Basha: Vuçiq bën spastrim etnik ndaj shqiptarëve të Luginës së Preshevës, Rama sulmon Kosovën
Rama nuk pranon leksione nga Kurti për Ballkanin e Hapur (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration