Publikohet ilahia "Oj Lugina jem", pasqyron gjendjen e largimit të rinisë (video)
Lokale

Publikohet ilahia "Oj Lugina jem", pasqyron gjendjen e largimit të rinisë (video)

26.Jul.2021 07:39
0

Sedat Beqiri, imam i xhamisë së fshatit Samolicë në komunë të Bujancit ka publikuar një ilahi që flet për fenomemin e ikjes së rinisë nga ky vend.

Ilahia “Oj Lugina jem”, pasyqron gjendjen e rinisë dhe tendencat e vazhdueshme të largimit drejt vendeve perëndimore.

 

 

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration