Prezantohen punime në ekspozitën e organizuar në Bujanoc "Vera Kulturore 2021“ (foto)
Lokale

Prezantohen punime në ekspozitën e organizuar në Bujanoc "Vera Kulturore 2021“ (foto)

25.Jul.2021 07:06
0

Mbahet ekspozita para shtëpisë së kulturës në Bujanoc me artistë nga Bujanoci dhe Presheva dhe janë prezantuar punime të tyre arstistike.

Drejtori i këtij institucioni, Granit Sadriu është shprehur me mirënjohje për këta njerëz.

Postimi i tij në Facebook:

 

 

 
 
Pse Kina dëshiron të ndërtojë një kanal në Danub përmes Vardarit, (kalon edhe përmes Luginës) ? (video)
Ballkani bëhet cak i Forumit Mysliman Evropian,
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration