Nasim Rexhepi, zgjidhet kryeshef i administratës komunale të komunës së Bujanocit
Lokale

Nasim Rexhepi, zgjidhet kryeshef i administratës komunale të komunës së Bujanocit

11.Mar.2021 07:58
0

Në mbledhjen e Këshillit Komunal të komunës së Bujanocit,  anëtarët  kanë shqyrtuar listën e përzgjedhjes në konkursin për zgjedhjen e kryeshefit të Administratës komunale të komunës së Bujanocit.

Në bazë të raportit të kryetarit të komisionit Fejzi Beqirit, Nasim Rexhepi është kandidati i vetëm që ka konkuruar në konkurs dhe i cili i plotëson të gjitha kushtet e konkursit.

Kryesuesi i Këshillit Komunal kryetari Nagip Arifi u shpreh se Rxhepi është person i cili ka përvojën e duhur në këtë drejtim dhe person i cili e njeh mirë ligjin dhe i cili e ka të kryer edhe provimin e jurisprudencës.

Në fjalimin e tij Rexhepi u zotua për një bashkëpunim të sinqert dhe punë profesionale në të mirë të administratës komunale por edhe gjith qytetarëve të komunës së Bujanocit.

PE: Dezinformimi në Shqipëri dhe Kosovë rrezik për sigurinë kombëtare
Lista e miliarderëve, Forbes: Bezos, më i pasuri, bie në renditje Zuckerberg
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration