Zbulohet plani i Series A, kur pritet të përfundoj ky sezon?
Sport

Zbulohet plani i Series A, kur pritet të përfundoj ky sezon?

21.May.2020 09:17
0

Liga italiane e futbollit, Serie A është duke u përgatitur që sezonin ta rinis në muajin qershor.

Siç shkruan ‘Goal’, Federata Italiane e Futbollit po shpreson që këtë sezon ta mbaroj më së largu deri me 20 gusht.

Pasi të përfundoj ky sezon, FIGC po shpreson që sezonin e ardhshëm ta filloj me 1 shtator.

Skuadrat italiane tashmë kanë filluar stërvitjet dhe po bëhen gati që në fillim të muajit qershor të rinisin sezonin.

Zidane: Ne jemi Real Madrid, duhet vetëm të fitojmë
Kalaja e Harilaqit e restauruar para një dekade vazhdon të shkatërrohet
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration