Sport

​Nedved përjashton largimin e Dybalës

​Nedved përjashton largimin e Dybalës

Paulo Dybala braktisi pankinën në sfidën mes Juventusit dhe Parmës, në momentin që Allegri kreu edhe zëvendësimin e tretë, duke mos preferuar të hedhë në fushë talentin argjentinas, gje

09.Feb.2019 09:17
Zyrtare: Jones rinovon me Manchester United

Zyrtare: Jones rinovon me Manchester United

Phil Jones ka rinovuar kontratëne tij me Manchester United deri në vitin 2023.Lajmi është konfirmuar nga vetë Djajtë e Kuq përmes rrjeteve sociale.Pas nënshkrimit të kont

08.Feb.2019 10:54
Fabregas ‘zbulon’ klubin e ri të Eden Hazard

Fabregas ‘zbulon’ klubin e ri të Eden Hazard

Eden Hazard në afatin e verës pritet të largohet nga Chelsea për tu transferuar në Real Madri. Ish-bashkëlojtari i Eden Hazardit në Chelsea, Cesc Fabregas, ka bërë të ditur se belgut i ka pëlqye

08.Feb.2019 10:51