Sport

Chelsea do ta shesë Kanten

Chelsea do ta shesë Kanten

Chelsea është e gatshme të heq dorë nga mesfushori N’Golo Kante nëse merr një ofertë të përshtatshme për të gjatë kësaj vere. Kjo për arsye se Chelsea nuk është e

10.Apr.2020 10:22
1.6 milionë Euro për lirinë e Ronaldinho

1.6 milionë Euro për lirinë e Ronaldinho

32 ditë ka zgjatur makthi për yllin e futbollit botëror, Ronaldinho. Braziliani mund të marrë frymë lirisht tashmë, pasi la qelitë e burgut, por përfundoi në arrest shtëpie në një hotel

09.Apr.2020 09:21
Barcelona thyen heshtjen, vendos për Griezmann

Barcelona thyen heshtjen, vendos për Griezmann

Barcelona vendos për Griezmann. Antoine Griezmann nuk ka qenë plotësisht në gjendje të shkëlqejë te Barcelona, duke luftuar për të gjetur formën e tij në një lloj sulmi tjetër dhe me d

06.Apr.2020 10:41
Bayern konfirmon: Sot nisim stërvitjet

Bayern konfirmon: Sot nisim stërvitjet

Bayern Munich do të stërvisë “në grupe të vogla” të hënën pasi klubi konfirmoi skuadrën e ekipit të parë të Hansi Flick që do të ndiqte udhëzimet e qeveris&eum

06.Apr.2020 10:38
Del Piero: Dybala është rritur në Juventus

Del Piero: Dybala është rritur në Juventus

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero, e ka lavdëruar yllin e bardhezinjve, Paulo Dybalan, duke thënë se ai është kompletuar si futbollist në Juventus, pas spekulimeve për një largim potencial të tij

03.Apr.2020 09:25