Sport

Arsenali mund të lëshojë Mustafin në huazim

Arsenali mund të lëshojë Mustafin në huazim

Arsenali është i vendosur që të largojë Shkodran Mustafin nga skuadra, ka shkruar "The Sun" të martën.   Mbrojtësi Mustafi është kritikuar vazhdimisht edicionin e kaluar nga tifozët e klub

14.Aug.2019 07:21
Ronaldo: Zidane më bëri të ndihem i veçantë

Ronaldo: Zidane më bëri të ndihem i veçantë

Cristiano Ronaldo tha se Zinedine Zidane e bëri atë të ndjehej i veçantë në Real Madrid pasi përshëndeti aftësitë stërvitëse të mesfushorit legjendar francez, transmeton Sovrani.info.

13.Aug.2019 08:46
Leao, një Ronaldo i ri

Leao, një Ronaldo i ri

Sulmuesi i ri i Milanit, Rafael Leao, po vlerësohet si Ronaldo i ri dhe thuhet se ai ka talent për të luajtur për skuadrat më të mëdha, si Barcelona e Real Madridi, transmeton Koha.  "Rafaeli është n

12.Aug.2019 22:34
Klopp: Skuadrat e mëdha qëndrojnë së bashku

Klopp: Skuadrat e mëdha qëndrojnë së bashku

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka mbrojtur vendimin e klubit të tij për të mos qenë aktiv gjatë këtij afati kalimtar të verës, duke thënë se ekipet e mëdha preferojnë stabilitet par

09.Aug.2019 09:53
S’ka klub që e do Bale

S’ka klub që e do Bale

Asnjë klub është i interesuar që ta blejë prej Real Madridi, Gareth Bale. Tottenham Hotspur shkurtimisht kishte shqyrtuar mundësinë e blerjes së uellsianit, por që më pas shikonte caqe më t&eu

09.Aug.2019 09:03
Roma refuzon Perishiqin

Roma refuzon Perishiqin

Raportohet se Roma ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të anësorit të Interit, Ivan Perishiq.  Perishiqi nuk është në planet e Interit në këtë sezon dhe Calciomercato raporton se

08.Aug.2019 15:22