S’fitoi medalje, por fitoi respekt!
Sport

S’fitoi medalje, por fitoi respekt!

20.Sep.2018 12:39
0

Herolind Nishevci nuk arriti të fitonte medalje në Premierligën e Karatesë, që u mbajt në Berlin të Gjermanisë fundjavën që shkoi, shkruan sot gazeta Zëri.

Mirëpo karateisti kosovar është vërshuar nga fansat, të cilët kanë kërkuar autografe nga ai dhe ky fakt e ka bërë të lumtur.

“Nuk fitova medalje, por fitova respekt nga njerëz të mirë”, ka shkruar Nishevci, i cili shprehet optimist se do ta sigurojë një vend në Olimpiadën e Tokyos, e cila mbahet pas dy vjetësh. 

Befason Haradinaj: O burrë ne i vjedhim shtetet tona
Kështu do të duket baza ruse në Hënë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration