Mund të fitoni nga këta telefona të vjetër nëse i keni ende në shtëpi
Shkencë dhe teknologji

Mund të fitoni nga këta telefona të vjetër nëse i keni ende në shtëpi

21.May.2020 09:24
0

Sipas studimeve, nëse keni disa nga modelet e vjetra të celularëve Nokia dhe Motorola atëherë mund të fitoni shumë para, transmeton shqiptarja.

 Faqja e internetit eBay ka vërejtur një rritje masive të çmimeve të pajisjeve teknologjike të viteve ‘80 dhe ‘90.

Ja cilët janë dhjetë celularët dhe shifrat që ofrohen momentalisht për to:

Mobira Senator -1,500 £;

Motorola DynaTAC 8000X-250 £;

Nokia 8800-300 £;

 Nokia 9000 Communicator-500 £;

Motorola 3200-250 £;

Motorola StarTAC 130-240 £;

Nokia 8810-500 £;

Nokia 8850-400 £ dhe

Nokia 7280-270 £.

Kalaja e Harilaqit e restauruar para një dekade vazhdon të shkatërrohet
8 arsyet pse duhet të hani hurma, gjatë gjithë vitit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration