Kryetari kthehet në fshatin ku vidhte pula për të “Ndarë postet” (video)
Kulturë

Kryetari kthehet në fshatin ku vidhte pula për të “Ndarë postet” (video)

09.Jun.2019 09:12
0

“Ndarja e posteve” është skeçi më i ri nga Stupcat, i cili u shfaq të hënën premierë në Gjirafa Video, shkruan Insajderi.

“Kryetarit ia kanë prish zorrët duke ngrënë mish. Ai i thotë gruas që mos ta gjuajë kryelanën sepse i pëlqen”, ky është komunikimi i tij i zakonshëm, ani pse para pak minutave fliste shqipen standarde.

Kryetarin e presin në një odë burrash, aty tek vendi që kur ishte i ri vidhte pula. Vëllai i tij qet, pasi që, ai është kryetari dhe vendet e punës janë të siguruara për familjarët.

Shikoni episodin më të ri të Stupcave, për të parë se çfarë bënë kryetari në fshat.

Këto skeçe shfaqen ekskluzivisht vetëm në Gjirafa Video, çdo të hënë nga ora 20:00./ Insajderi.com

 
Kur të ndjeheni të pamotivuar, lexoni këto 10 mendime dhe mos u dorëzoni
Ministrja Mihajloviq bën thirrje të arrihet marrëveshje me Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration