Juventusi ofron Benatian për Ramseyn
Sport

Juventusi ofron Benatian për Ramseyn

12.Jan.2019 15:51
0

Juventusi synon të ofrojë Medhi Benatian për transferimin e menjëhershëm të mesfushorit Aaron Ramsey.

Gjiganti italian besohet se është afër arritjes së marrëveshjes për transferimin e uellsianit gjatë verës, por Massimiliano Allegri refuzoi të flasë për këtë gjë.

Juve e dëshiron Ramseyn për pjesën e dytë të sezonit dhe Gazzetta dello Sport pohon se do të përdorin Benatian për transferimin e uellsianit që në muajin janar.

Zyliha Miloti, vitet e bukura të një aktoreje
Arsenali nuk ia del ndaj West Hamit, pëson në derbin e Londrës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration