Dalin fotot e para të Samsung Galaxy Note 9 /FOTO

Nga Redaksia 12.07.2018 10:10

Për shkak të shitjeve të dobëta të S9, kompania e Koresë së Jugut preferon nisjen më herët.

Samsung Galaxy Note 9 do të jetë në dispozicion nga data 24 gusht. Kjo tregohet nga platforma online ETNews e Koresë së Jugut, transmeton lajmi.net. Si rezultat, prodhuesi i Koresë së Jugut ka nisur nisjen për një javë, sepse shitjet e modelit Galaxy S9 janë më të këqija se sa pritej. Prezantimi i Note 9 është planifikuar për në 9 gusht në Nju Jork .

Sipas rrjedhjeve, telefoni i mençur duhet të vendoset në një “Infinity Display” prej 6.4 inç me panel AMOLED. Përveç kësaj, janë instaluar Exynos 9810 të Samsung , gjashtë gigabajt RAM dhe një bateri prej 4000 mAh. Ashtu si S9, smartphone është shitur në SHBA me Snapdragon 845 të Qualcomm. Një imazh i rilindur i lëshuar së fundi zbulon se telefoni i mençur do të jetë praktikisht i pandryshuar nga paraardhësi i tij. /Lajmi.net/

Nga Redaksia 12.07.2018 10:10
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.