Kjo është mbesa bukuroshe e Shyhrete Behlulit

Nga RedaksiaR 03.10.2017 11:34

Këngëtarja Shyhrete Behluli është nënë e tre vajzave dhe dy djemve. Këngëtarja ka thënë se kur fëmijët i kishte të vegjël, ka munguar shumë në shtëpi për shkak të aktiviteteve muzikore, shkruan "Kosovarja".

Ajo ka treguar se fëmijëve të saj ju ka munguar shumë. Ishte vajza e saj e madhe Njomza ajo që u ka qëndruar më pranë motrave e vëllezërve.

Njomza është martuar herët, duke e bërë Shyhreten gjyshe në moshë të re. Asaj tashmë i janë rritur e bërë të pashme të bijat, shkruan "Kosovarja".

Mbesa e madhe e këngëtares së mirënjohur duket shumë simpatike. Mësohet se ajo është tejet e lidhur me gjyshen dhe i pëlqen kur ajo i gatuan pite.

 

 

Pra, gatuan edhe Shyhretja, madje mirë./Kosovarja/

 

 Nga RedaksiaR 03.10.2017 11:34
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.