Vesa Lumën e nervozon French Montana

Nga RedaksiaR 02.10.2017 13:36

Vesa po pret diçka nga reperi i cili publikoi këngën me Erën

Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin me reperin e famshëm amerikan French Montana. Kënga u prit mirë nga audienca. Nëse iu referohemi klikimeve në Youtube, ajo ka arritur mbi një milion për dy ditë, shkruan rtv21.tv Era promovoi këngën edhe përmes postimeve në Instagram, por një gjë të tillë nuk e ka bërë Montana. Kurse kjo e ka nervozuar këngëtaren Vesa Luma. Ajo i ka bën screen profilit të French në Instagram, ku ka shkruar se po pret se ndoshta ai do ta shpërndajë këngën.  Këtë shkrim e ka shoqëruar me ikonat që shprehin nervozizëm./21Media   

Nga RedaksiaR 02.10.2017 13:36
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.