Mozzik dhe Loredana befasojnë të gjithë me veprimin e para pak orësh

Nga RedaksiaR 29.09.2017 14:28

Ishin çift por u ndanë.

E siç duket, Mozzik dhe Loredana nuk po qëndrojnë larg njëri-tjetrit dhe se po marrin hapa për t’u pajtuar.

Ky fakt është kuptuar nga rikthimi i ‘follow-it’ ndaj njëri-tjetrit në Instagram, shkruan lajmi.

 

Përpos kësaj, Loredana përmes një fotografie të hedhur në Instagram, ka uruar Mozzik për ditëlindje, por ky i fundit akoma nuk e ka falënderuar, publikisht.

Image
Image

 

 

Nga RedaksiaR 29.09.2017 14:28
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.