Kthehu ...

Thashetheme

‘Your Song’ e Rita Orës arrin 100 milion shikime në Spotify (FOTO)

👤Redaksia 🕔10:21 03.08.2017

Pas dy vitesh pauzë në skenën muzikore, Rita Ora dy muaj më parë u rikthye me ‘Your Song’, e cila rezultoi suksesshëm, pasi ajo ishte shumë aktive në promovimin e këngës së re, duke marrë pjesë në shou dhe emisione të njohura botërore, ku performoi ‘Your Song’ në versione nga më të veçantat, shkruan KultPlus.

Lexo Artikullin e plotë

Beyoncé, së shpejti me këngë të re dhe turne botëror

👤Redaksia 🕔10:20 03.08.2017

Fituesja e shumë çmimeve ndërkombëtare në botën e muzikës, Beyoncé, siç duket është frymëzuar për të punuar më shumë në projekte të reja muzikore, shkruan NME, përcjellë KultPlus.

Lexo Artikullin e plotë

Ju e urreni në serial, po do të ndroni bindje për të pasi ta shihni foton e jetës së saj reale (Foto)

👤Redaksia 🕔10:23 01.08.2017

‘Zejnepi’ nga seriali “Kara Sevda”, ka ndër rolet kryesore

Lexo Artikullin e plotë

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena pushtojnë Moskën (VIDEO)

👤Redaksia 🕔10:13 01.08.2017

Tri këngëtare shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara kanë performuar në Festivalin “Europa Plus Live” që është mbajtur në Moskë të Rusisë.

Lexo Artikullin e plotë

Kënga që është gati ta rrëzoj ‘Despaciton’ (VIDEO)

👤Redaksia 🕔09:57 01.08.2017

Që kur Youtube ka filluar punën, 14 video kanë thyer shikueshmërinë prej më shumë se 2 miliardë shikime.

Lexo Artikullin e plotë

Bebe Rexha të premten lanson videoklipin e ri (FOTO)

👤Redaksia 🕔21:11 31.07.2017

Pas mirëpritjes nga fansa të shumtë rus në Moskë dhe performancës së shkëlqyer në ‘Evropa Plus’, këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha po vazhdon punën në projektet e reja muzikore, shkruan KultPlus.

Lexo Artikullin e plotë

"Despacito" tashmë edhe në versionin shqip nga Ralien (Video)

👤Redaksia 🕔21:03 31.07.2017

Kënga që tashmë është bërë hit botëror “Despacito”, dhe po dëgjohet jashtë mase edhe në vendin tonë, shkruan “Kosovarja”.

Lexo Artikullin e plotë

“AK47” kalon milionëshin për 24 orë (Video)

👤Redaksia 🕔09:55 31.07.2017

Kënga e re e Noizyt vetëm një ditë pas publikimit premton se do të jetë një hit.

Lexo Artikullin e plotë

Dua Lipa kthehet me ‘pllakën e artë’ nga Rusia (FOTO)

👤Redaksia 🕔09:27 31.07.2017

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Dua Lipa, ishte një nga yjet shqiptare që ka performuar në festivalin “Evropa Plus” në Rusi.

Lexo Artikullin e plotë

Bleona zbulon se po ‘vuan’ nga një sindromë (Foto)

👤Redaksia 🕔10:29 29.07.2017

Këngëtarja Bleona Qereti është njëra nga artistet shqiptare më të komentuara në mediet rozë.

Lexo Artikullin e plotë

Reja e Remzie Osmanit i le në hije nuset tjera (Foto)

👤Redaksia 🕔10:28 28.07.2017

Quhet Gëzime Krasniqi dhe është e dashura e djalit të këngëtares Remzie Osmanit, Hamit, i cili duket se ka shije të mirë, shkruan "Kosovarja".

Lexo Artikullin e plotë

Dhurata Dora publikon këngën e re (Video)

👤Redaksia 🕔09:58 27.07.2017

Këngëtarja Dhurata Dora papublikuar projektin e ri.

Lexo Artikullin e plotë

Ja si e kallin motrat Mihrija me Lorën (VIDEO)

👤Redaksia 🕔09:54 27.07.2017

Që të dyja janë të përfolura shumë në mediet rozë për çdo lëvizje, si dhe për kujdesin që kanë për veten e tyre, shkruan revista Kosovarja.

Lexo Artikullin e plotë

Hyrrem 'bashkohet' me Ezelin, një histori e re dashurie…(Foto)

👤Redaksia 🕔10:08 26.07.2017

Janë dy emrat më të komentuar dhe më të paguar ndër serialet turke.

Lexo Artikullin e plotë

Gresën fotoshopi e bën “si kukull” (Foto)

👤Redaksia 🕔10:06 26.07.2017

Bija e Shkurte Fejzës, Gresa Behluli është njëra prej fëmijëve të këngëtarëve të njohur të skenës sonë që ka përcjell hapat e prindërve

Lexo Artikullin e plotë

"Oki" kujton fëmijërinë me këtë fotografi (Foto)

👤Redaksia 🕔11:24 24.07.2017

Fatmir Spahiu duket se nuk paska qenë cdo herë kaq i shëndoshë.

Lexo Artikullin e plotë