Kthehu ...

Thashetheme

Edona Llalloshi prezanton bashkëshortin, të dy së bashku shkëlqejnë në New York (Foto)

👤RedaksiaR 🕔11:31 25.09.2017

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është shumë e pëlqyer për muzikën e saj në të gjitha trevat shqiptare.

Lexo Artikullin e plotë

Çfarë po i ndodh Gresa Behlulit me këto gazeta?

👤RedaksiaR 🕔11:22 25.09.2017

Duket se kohës së verës i erdhi fundi. Por, jo edhe fotografive të nxehta të Gresa Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Lexo Artikullin e plotë

Jeta private e Getoar Selimit, këto foto të babait të tij nuk i keni parë asnjëherë (Foto)

👤Redaksia 🕔19:53 18.09.2017

Jeta profesionale dhe ajo private e liderit të BabaStars, Getoar Selimi ka qenë dhe vazhdon të jetë në fokus të mediave dhe publikut.

Lexo Artikullin e plotë

Ukrainaset shesin flokët për 100 dollarë: Pse Perëndimi po çmendet për këto shtojca flokësh!

👤Redaksia 🕔10:33 08.09.2017

Paga mesatare në Ukrainë është 200 dollarë, ndërsa femrat shesin flokët e tyre për 97 dollarë! Ja se si Ukraina ka fituar një pjesë të tregut në Perendim me flokët sllovene.

Lexo Artikullin e plotë

Tiparet që meshkujt i vlerësojnë shumë tek një femër

👤Redaksia 🕔09:56 05.09.2017

Secila femër është e parezistueshme në formën e vet. Të gjitha ato mundohen të duken sa më mirë, por çfarë vlerësojnë meshkujt te femrat përveç seksit?

Lexo Artikullin e plotë

Këngët më të mira për t’i dëgjuar gjatë muajit shtator

👤Redaksia 🕔09:54 04.09.2017

Shtatori ndryshe nga gushti sjell melodi të reja nga Tori Amos, Shania Twain, Paloma Faith e shumë të tjera.

Lexo Artikullin e plotë

Zbulohet binjaku kosovar i personazhi i njohur nga “Game of Thrones” (Video)

👤Redaksia 🕔10:17 30.08.2017

Reperi i njohur Capital T tash e sa muaj po e përmend vazhdimisht tetorin, si muajin që do të sjellë diçka të madhe.

Lexo Artikullin e plotë

Së shpejti edhe dy këngë të reja nga Dua Lipa

👤Redaksia 🕔10:02 24.08.2017

Dua Lipa ka nxjerrë tanimë albumin e saj, por megjithatë ka ende këngë të cilat janë pjesë e këtij albumi, por nuk janë përfshirë në të.

Lexo Artikullin e plotë

Zbulohen pagat e aktorëve të Game of Thrones

👤Redaksia 🕔10:01 24.08.2017

Derisa Daenerys Taragaryen dhe Jon Snow i bashkojnë forcat kundër Cersei Lannisterit për Iron Throne, duket se aktorët që luajnë këto role janë duke e bërë një jetë luksoze jashtë serisë së famshme.

Lexo Artikullin e plotë

Këto janë pesë aktoret më të paguara në botë për vitin 2017-të

👤Redaksia 🕔10:14 17.08.2017

Fituesja e çmimit prestigjioz Oscar, aktorja e njohur Emma Stone, është aktorja më e paguar momentalisht në botë.

Lexo Artikullin e plotë

Dua për 1 muaj 100 milionë klikime me “New Rules”

👤Redaksia 🕔10:50 16.08.2017

Këngëtarja e njohur botërore me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka shijuar edhe një sukses në karrierën e saj muzikore.

Lexo Artikullin e plotë

Ky është sekreti i bukurisë që mund ta vidhni lehtësisht nga Monroe!

👤Redaksia 🕔10:41 15.08.2017

Që sekretet e bukurisë nuk u shpikën në ditët e sotme, e kemi thënë me kohë, ashtu sikurse zbuluam truket e gjashtë prej ikonave hollivudiane, të cilat na befasuan jo pak me zgjedhjet e bëra.

Lexo Artikullin e plotë

Aktorja e vjetër turke për të cilën digjeshin shqiptarët, ju çmend edhe tash kur i ka 54 vjet (FOTO)

👤Redaksia 🕔10:36 15.08.2017

Edhe një muaj dhe do të mbushë 54 vjet, por kjo nuk do të thotë asgjë para sfidave të rrezikshme.

Lexo Artikullin e plotë

Shqiptarja tjetër që mbrëmë mahniti publikun në Los Angeles (VIDEO)

👤Redaksia 🕔11:13 14.08.2017

Pos Rita Orës, edhe një shqiptare tjetër mbrëmë mahniti audiencën e pranishme në Los Angeles në Amerikë.

Lexo Artikullin e plotë

Askush më bukur se Rita Ora në Teen Choice Awards (FOTO)

👤Redaksia 🕔11:11 14.08.2017

Rita Ora mbrëmë ka qenë e pranishme në Teen Choice Awards 2017.

Lexo Artikullin e plotë

Era Istrefi ka gati tri këngë të reja

👤Redaksia 🕔10:22 03.08.2017

Era Istrefi është gati për të lansuar këngën e re me videklip.

Lexo Artikullin e plotë