Kthehu ...

Thashetheme

Dua Lipa publikon hitin e ri

👤Redaksia 🕔20:35 22.02.2017

Dua Lipa ka publikuar këngën e re “Thinking ‘about you.” Ky projekt i ri që ka prezantuar këngëtarja shqiptare për tregun botëror është baladë.

Lexo Artikullin e plotë

Meda argëtohet në këtë formë të çuditshme (Video)

👤Redaksia 🕔11:47 22.02.2017

Këngëtari nuk humbet kohën pa gjetur një gjë për tu argëtuar në një formë apo tjetër , në shoqëri të miqve ai ka bërë një shëtitje në një karrocë të hapur dhe te çuditshme, shkruan Kosovarja.

Lexo Artikullin e plotë

E urreni “Hazall-in” në rolin e “Fate të kryqëzuara”? Do ndryshoni mendje kur të shihni fotot e jetës së saj reale (Foto)

👤Redaksia 🕔11:44 22.02.2017

Edhe pse në rolin e serialit “Fate të kryqëzuara”, ajo shfaqet një vajzë grindavece dhe tekanjoze, do ndryshoni mendim kur të shihni fotot në jetën reale të “Hazallit”.

Lexo Artikullin e plotë

Njihuni me gruan dhe fëmijët e Mahmut Feratit (Foto)

👤Redaksia 🕔11:08 21.02.2017

Ndonëse një këngëtar shumë i zoti dhe profesor i përkushtuar maksimalisht, Mahmut Ferati gjithmonë ka dashur që ta ruaj privatësinë dhe ia ka dalë për kaq vite sa është në skenë.

Lexo Artikullin e plotë

Era Istrefi ka për t’i thënë publikisht diçka Robertit të Norës (Foto)

👤Redaksia 🕔10:53 21.02.2017

Robert Berisha njihet si një person shumë i afërt, i hapur me publikun e mediat e person shumë i sjellshëm.

Lexo Artikullin e plotë

Biznesmeni nga Peja dhe Labinot Tahiri arrijnë t’i grumbullojnë mijëra euro për familjen nga Podujeva (Video)

👤Redaksia 🕔20:47 20.02.2017

Familja e Bajram Ademit nga Podujeva shumë shpejt do të bëhet me shtëpi të ri, dhe kjo falë zemërgjerësisë së biznesmenit të njohur shqiptar Adnan Hyseni, këngëtarit Labinot Tahirit dhe shumë bashkëatdhetarëve nga diaspora.

Lexo Artikullin e plotë

Enca harron Noizyn, në krahët e një këngëtari tjetër (Foto)

👤Redaksia 🕔20:36 20.02.2017

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia duket të ketë harruar shpejtë mikun e saj të vjetër, Noizyn.

Lexo Artikullin e plotë

Greta Koçi publikon këngën e re, këngëtarja më joshëse se kurrë më parë (Video)

👤Redaksia 🕔11:04 20.02.2017

Greta Koçi ka nxjerrë në treg projektin më të ri muzikor. Kënga mban titullin “Atij”.

Lexo Artikullin e plotë

Prindërit “shpullë” Ilda Bejlerit për spotin (Foto)

👤Redaksia 🕔10:33 20.02.2017

Në një intervistë në “Insta-live”, moderatorja ka treguar se vetëm prindërit e saj kanë qenë kritikë për spotin.“Pasi i binda e kuptuan”, – tha ajo.

Lexo Artikullin e plotë

Sukseset më të mëdha të Kosovës

👤Redaksia 🕔19:45 18.02.2017

Kosova ka pasur suksese edhe në skenën muzikore.

Lexo Artikullin e plotë

Noizy vazhdon me thumba, por ndaj kujt? (Foto)

👤Redaksia 🕔11:02 17.02.2017

Reperi Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik, Noizy, nuk ndalet së provokuari.

Lexo Artikullin e plotë

Yjet që duken mahnitshëm edhe pa grim (Foto)

👤Redaksia 🕔10:49 17.02.2017

Edhepse aktoret, modelet dhe këngëtaret e famshme janë vazhdimisht në syrin e publikut, ato duket se ndonjëherë ja lejojnë vetes që të publikojnë edhe fotografi pa grim.

Lexo Artikullin e plotë

Shqiptari çon në këmbë jurinë e “The Voice” në Gjermani (Video)

👤Redaksia 🕔12:08 16.02.2017

Shpresim Ahmeti është djaloshi që arriti të kthente disa anëtarë të jurisë në konkursin e talentëve “The Voice” në Gjermani.

Lexo Artikullin e plotë

Dua Lipa fiton çmimin e artistes së re më të mirë nga NME Magazine (Foto)

👤Redaksia 🕔11:57 16.02.2017

Ylli i muzikës pop në rritje e sipër, Dua Lipa karrierën e saj e filloi në Londër, por tash e disa kohë ajo po qëndron dhe në Amerikë për të përfunduar kështu albumin e saj të parë i cili pritet të lanësohet në muajt e ardhshëm.

Lexo Artikullin e plotë

Morena Taraku nuk ndalet, edhe në këngën e re ka diçka të vjedhur (Video)

👤Redaksia 🕔21:00 15.02.2017

Dy ditë më parë këngëtarja e mirënjohur tashmë Morena Taraku ka lansuar projektin e saj më të ri të titulluar “Inat” një këngë e cila po pëlqehet mjaft shumë.

Lexo Artikullin e plotë

Përveç Shën Valentinit, ja çfarë festoi Labi mbrëmë (Foto)

👤Redaksia 🕔20:58 15.02.2017

Shumë artistë e këngëtarë të njohur dje kanë festuar ditën e tyre të dashurisë.

Lexo Artikullin e plotë