Gold AG sjellë këngën “Presheva e Gjilani” (video)

redaksia
By redaksia June 28, 2012 01:06

Këngëtari nga Lugina Gold Ag, ka sjellë këngën me titull “Presheva e Gjilani”.

Duket që këngëtari Gold Ag i ka lënë pas ato që vazhdoheshin të thuheshin për të pas një foto të tij me noizyn e cila shkaktoi jo pak zhurmë nëpër mediat e shkruar për shkak se shumë fansa të tij nuk e pritën mirë atë foto. Por të gjithë jemi mësuar ta shohim Goldin duke i kënduar patriotizmit dhe duke bërë thirrje për Shqipëri të madhe.

Vetëm pak kohë më parë ai ka sjellë edhe klipin e këngës “Lamtumirë” në bashkëpunim më Shkumbin Ismailin, ndërkohë që flitet të dalë edhe një hit në bashkëpunim me këngëtaren simpatike Poni dhe Hekuran Krasniqin. /Titulli.com/

redaksia
By redaksia June 28, 2012 01:06
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A mendoni se qyteti i Preshevës ka nevojë për një fakultet privat filologjik(Gjuhë shqipe, Serbe, Angleze, Gjermane) ?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...

Kalendari i arkivit

April 2014
MTWTFSS
« Mar  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930