Me vaj kanabisi ka shëruar më tepër se 5.000 njerëz

Me vaj kanabisi ka shëruar më tepër se 5.000 njerëz

🕔17:49, 11.Apr 2014

 Kanadezi Rick Simpson është një 64 vjeçar, i cili ka kaluar shumë faza të vështira gjatë jetës së tij. Para disa viteve, kur mjekët i kanë thënë se nuk ka shërim për kancerin në lëkurën e tij, ai ka dashur

Read Full Article
“China’s Got Talent”, balerini 3-vjeçar çmend të gjithë (video)

“China’s Got Talent”, balerini 3-vjeçar çmend të gjithë (video)

🕔17:46, 11.Apr 2014

Është vetëm 3 vjeç, quhet Zhang Junhao dhe kërcen me një siguri të jashtëzakonshme, si të ishte një balerin profesionist. Është një nga talentët që janë zbuluar në Kinë, gjatë një puntate të emisionit “China’s Got Talent”, i cili ka

Read Full Article
Ja kinezi që mbulohet me bleta (video)

Ja kinezi që mbulohet me bleta (video)

🕔17:42, 11.Apr 2014

Bletari kinez, She Ping, ka mbështjellë trupin e vet gjysmëlakuriq me më shumë se 460 mijë bletë. Këtë gjë ai e ka bërë për reklamë, për të shitur më shumë mjaltë. Siç transmeton agjencia AFP, pesha e bletëve me të

Read Full Article
Han 51 banane në ditë për t’u dukur bukur !

Han 51 banane në ditë për t’u dukur bukur !

🕔17:40, 11.Apr 2014

E ashtuquajtura “ Vajza e bananeve” mban një dietë strikte të cilën e ka pare në “You Tube”.Sipas kësaj diete ushqimi i vetëm që duhet konsumuar gjatë tërë ditës është bananja. Kjo lloj diete është popullarizuar që nga deklarimi i

Read Full Article
Hillary Clinton goditet me këpucë (video)

Hillary Clinton goditet me këpucë (video)

🕔12:22, 11.Apr 2014

Një grua në Las Vegas ka goditur me këpucë Hillary Clinton, gjatë një fjalimi që kjo e fundit po mbante për riciklimin e metaleve. Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit ka reaguar menjëherë dhe fatmirësisht këpuca nuk e ka prekur atë. I

Read Full Article
Ja sa minuta e ruajnë femrat fshehtësinë

Ja sa minuta e ruajnë femrat fshehtësinë

🕔16:38, 10.Apr 2014

Sipas të përditshmes britanike Daily Mail, femrat mesatarisht mund ta mbajnë fshehtësinë 32 minuta, ndonëse bindshëm premtojnë se do ta mbajnë gojën e mbyllur për atë fshehtësi. Hulumtimet e reja që i ka bërë një kompani e produkteve kozmetike duke

Read Full Article
Dënohet sozia e Angelina Jolie, i kërkoi taksistit të bënte seks, ai refuzoi

Dënohet sozia e Angelina Jolie, i kërkoi taksistit të bënte seks, ai refuzoi

🕔16:32, 10.Apr 2014

Një femër e ngjashme me aktoren hollivudiane, Angelina Jolie, është dënuar pasi një shofer taksie e akuzoi se ajo ishte përpjekur ta vriste, pasi ai kishte refuzuar për të kryer një akt seksual me të. Nicolae Stan, 35 vjeç, i

Read Full Article
Prezantuesja përfundon në lumë (video)

Prezantuesja përfundon në lumë (video)

🕔16:31, 10.Apr 2014

Një prezantuese holandeze ka rënë nga anija në një lumë gjatë kohës që po xhironte një intervistë për promovimin e festivalit të anijeve. Martje Oesterholt sapo kishte filluar intervistën me majorin Bort Koelewijn, kur i ndodhi e papritura. Teksa u

Read Full Article
Vjen pasqyra që bën “selfie” dhe i poston automatikisht në Twitter

Vjen pasqyra që bën “selfie” dhe i poston automatikisht në Twitter

🕔16:28, 10.Apr 2014

Shoqëria vazhdon të sjellë mënyra të reja për të bërë “selfie”. S.E.L.F.I.E, që është shkurtimi për (Self Enhancing Live Feed Image Engine), është një pasqyrë me dy kalime, e cila do të bëjë automatikisht një foto për ju dhe do

Read Full Article
Gropa përpinë shtëpinë, shpëton fëmijën për pak sekonda (video)

Gropa përpinë shtëpinë, shpëton fëmijën për pak sekonda (video)

🕔16:19, 10.Apr 2014

Një gropë në gjerësi prej 70 metrash dhe thellësi 30 metra, ka përpirë një shtëpi brenda disa sekondave në Kazakistan. Fatmirësisht familja ka mundur të largohet në kohë nga banesa, duke shmangur një tragjedi të mundshme. “Unë isha duke parë

Read Full Article

Sondazh

A mendoni se qyteti i Preshevës ka nevojë për një fakultet privat filologjik(Gjuhë shqipe, Serbe, Angleze, Gjermane) ?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...

Kalendari i arkivit

April 2014
MTWTFSS
« Mar  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930