“Botimet KOHA” në Panairin Vjeshtor të Librit 2018
Kulturë

“Botimet KOHA” në Panairin Vjeshtor të Librit 2018

03.Oct.2018 14:11
0

Në Prishtinë, nga 4 deri më 7 tetor, do të mbahet Panairi Vjeshtor i Librit AAB, i organizuar nga Kolegji AAB.

Në këtë panair, përveç pjesëmarrjes së shumë shtëpive botuese, të pranishëm do të jenë edhe tituj të shumtë të shtëpisë botuese “Botimet KOHA”.

Panairi Vjeshtor i Librit AAB 2018, që do të mbahet nga data 04 deri më 07 tetor 2018, në ambientet e Kolegjit AAB, ka për qëllim të mbledhë botuesit më të mirë dhe më seriozë të librit jo vetëm në gjuhën shqipe.

Pjesë e pandashme e Panairit Vjeshtor të Librit do të jenë edhe ngjarjet kulturore që do të organizohen gjatë kohës sa do të mbahet panairi, si promovime librash, punëtori, orë letrare e takime me shkrimtarë.

Microsofti lanson një super aplikacion për telefonat Android
Daçiq tregon si do të veprojë Serbia në rast të ndonjë sulmi në veri
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration