Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga
Sport

Barcelona po e transferon sulmuesin premtues nga Bundesliga

12.Jan.2019 09:47
0
Skuadra e Barcelonës është aktivizuar për të transferuar një lojtar për fazën e sulmit.
 
 Munir El Hadadi është lojtari i fundit që është larguar nga “Camp Nou” në drejtim të Sevillas, dhe largimi i tij lë hapësira në sulmin e Barcës.

Kështu, ata po e vëzhgojnë situatën e njërit nga sulmuesve më premtues në Bundesliga, Luka Jovic, raporton “Mundo Deportivo”, transmeton lajmi.net.

Sulmuesi serb ka shënuar 12 gola në 15 paraqitje me Eintracht Frankfurt në Bundesliga këtë sezon, duke tërhequr kështu vëmendjen e skuadrave të mëdha.

Barcelona ka bërë të ditur interesimin për të, mirëpo asnjë marrëveshje me lojtarin nuk do të arrihet para verës.

Të gjithë urojnë “Maqedoninë e Veriut”: Fund një prej grindjeve më të vjetra në Ballkan
Mesazhi emocionues i Fabregasit pas largimit nga Chelsea
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration