Ariu drejt njerëzve në Bjeshkët e Sharrit, shihni reagimin e pabesueshëm të tyre (video)
Rajoni dhe Politika

Ariu drejt njerëzve në Bjeshkët e Sharrit, shihni reagimin e pabesueshëm të tyre (video)

10.Aug.2020 13:05
0

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku një ari po sul*mon njerëzit. Në fakt një grup njerëzish që po i ngjiten lartësive të maleve të Sharrit në zonën e Tetovës, ndalen e filmojnë nga një distancë jo e largët.

Madje ata e “ngacmojnë” duke i fishkëllyer, për një moment ariu i vërsulet në drejtim të personit që po e filmonte. Më pas largohet.

Ata e kanë postuar videon me shaka, ndonëse kanë rrezikuar me këtë rast ku papritmas ariu i është vërsulur njerëz që kishin dalë për alpinizëm në zonën e Malit të Sharrit-Tetovë.

“Sulmi i #Ariut pas njeriut, edhe pse jan raste te ralla te sulmoj ariu po ja qe ndodh ndonjeher. Kjo eshte ai ariu qe e publikova para disa dite. Si duket karantina e ke mundu edhe ket ?? Kjo ka ndodh ne Malin Sharr Tetovë”, shprehet personat qe e kane postuar.

Sa lloje të testeve janë për COVID-19?
Nagip Arifi nis projektet e para të asfaltimit në Konçul, ishin të vitit 2019
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration