Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves
Sport

Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves

22.May.2020 09:12
0

Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo lojtar do të dëshironte që të luante për kampionët e Serie A.

Sipas disa raporteve, Zonja e Vjetër është e interesuar që ta ribashkojë trajnerin Maurizio Sarri me njërin prej lojtareve të tij të preferuar me të cilin kishte bashkëpunuar në Chelsea dhe Napoli .

“Juventusi është njëri prej top klueveve në Evropë dhe secili lojtar do të dëshironte që të luante për ta”, ka thënë Santos.

“Nuk kam dëgjuar nga [drejtori sportiv i Juventusit, Fabio] Paratici, nuk më ka telefonuar. Jorginho-s i kanë mbetur edhe tre vjet në kontratën e tij me Chelsea-n, ai po kalon mirë në Londër”.

 
Bernardo Silva: City nuk mund ta shoh si punë të kryer Real Madridin
The Times (1880) / Protesta e ulqinakëve drejtuar konsujve të Anglisë, Francës, Italisë, Gjermanisë, Austro-Hungarisë dhe Rusisë në Shkodër
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration