Mesut Ozil po "çmendet"!0

🕔11:23 20.10.2014

Sipas një gazete gjermane, Mesut Ozil po kalon në një gjendje të rëndë psiqike. Pas formës të dobët me Arsenalin, lëndimit të pësuar dhe së fundi ndarjes me të dashurën e tij, Ozil si duket i ka përjetuar rëndë të gjitha dhe nuk është mirë aspak.

 

Sondazh

A është faktor uniteti Këshilli Kombëtar Shqiptar?