Pamje dramatike: Për herë të parë trasmetohen momentet e fundit të Rrahman Morinës (video +18)
Rajoni dhe Politika

Pamje dramatike: Për herë të parë trasmetohen momentet e fundit të Rrahman Morinës (video +18)

28.Jan.2020 00:03
0

RTK për herë të parë trasmeton një video që nuk është trasmetuar më parë ku shihet Rrahman Morina, që rrëshqet nga karriga e tij dhe bie poshtë.

Rraman Morina ishte figura më kontraverse në fund të viteve të 80-ta dhe në fillim të viteve të 90-ta.

Për më shumë shikojeni pamjet e rralla filmike:

Shorti i FA Kupës pritet të ballafaqojë Liverpoolin me Chelsean dhe Rooneyn e Atdhe Nuhiun
Aliu: Produktiviteti më i rëndësishëm se numri i deputetëve, lista pa ndikim në qeverisjen lokale
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration